Ken je Taizé? In de zomer komen wekelijks duizenden jongeren naar deze kloostergemeenschap in Frankrijk. Dit jaar organiseert de gemeenschap van Taizé haar jaarlijkse Europese Ontmoeting in Parijs en Jong Katholiek organiseert een busreis. Dus jij kunt erbij zijn!
Van 28 december tot 1 januari komen jongeren (18-35 jaar) uit heel Europa samen om de stad te ontdekken, in gesprek te gaan, te bidden en elkaar te ontmoeten. Het is een kans om Parijs en de lokale kerken van binnenuit te leren kennen, met een uniek programma dat je niet wilt missen.
Tijdens deze bijzondere ontmoeting verblijf je bij gastgezinnen in Parijs. Elke ochtend wordt er in de parochies een programma georganiseerd, in de middag en avond kun je de stad ontdekken door workshops, gebed en gesprekken met andere deelnemers op verschillende plaatsen.
Jong Katholiek organiseert vanuit Utrecht een busreis naar Parijs voor maar € 179 per persoon. Dit is inclusief vervoer, onderkomen en deelname aan het programma. Meer informatie en het aanmeldformulier vind je op de website van Jong Katholiek: klik hier.


